Ga naar content
Menu

Nieuws

Rick Dekker en Zico Soree langer bij DVS'33 Ermelo

De Technische Commissie (TC) van DVS'33 Ermelo is verheugd te melden dat Rick Dekker en Zico Soree hun contract met enkele jaren hebben verlengd.

Rick Dekker (29) heeft in zijn eerste seizoen als defensieve en controlerende middenvelder bewezen een belangrijke schakel te zijn in het team. Zijn contract is met met drie jaar verlengd. Zico Soree (21) heeft een contractverlenging van twee jaar getekend. De beweeglijke en snelle aanvaller veroverde in zijn eerste halve seizoen een vaste plek in de aanval en heeft laten zien over scorend vermogen te beschikken.

Rick Dekker: 'Ik wil samen successen behalen.'
Ik ben blij om te verlengen bij deze mooie club. Ik voel mij thuis bij DVS en vind hier een mooie combinatie van prestatie en plezier. DVS spreekt vertrouwen in mij uit en ik wil de club graag helpen om samen successen te behalen.

Zico Soree: 'ik wil met DVS zo hoog mogelijk spelen.'
Ik ben dankbaar voor de kans die ik bij DVS heb gekregen en voor het vertrouwen om het contract met 2 jaar te verlengen. Ik ben hier op mijn plek en kan me hier verder ontwikkelen en wil graag met DVS zo hoog mogelijk voetballen.

Reactie Gerrit Bruinewoud (TC)
Rick is na zijn komst dit seizoen niet meer uit de basis weg te denken als controlerende middenvelder en we zijn dan ook blij dat we hem voor meerdere jaren hebben kunnen vastleggen. 

Zico is dit seizoen tijdens de voorbereiding aangesloten en heeft gedurende de eerste seizoenhelft een basisplaats bemachtigd. Hij doet het goed als spits en heeft al 9 goals gemaakt, maar we denken zelfs dat er nog veel meer rek in zijn spel zit. We zijn dan ook blij dat Zico voor de komende 2 seizoenen aan DVS verbonden blijft.

Stand van zaken A-selectie volgend seizoen
Naast de contractverleningen van Rick en Zico en de onlangs aangekondigde verlengingen van Maarten van Dijk en Stef Nijland hebben de volgende spelers een doorlopend contract: Jan van Willige, Largo Karrenbelt, Nicky van Hilten, Tim van de Berg, Stijn Schipper, Roland Baas, Owen Muller, Ian van Otterlo, Yannick Bouw, Oussama Siali en Benjamin Roemeon.

Technische Commissie DVS’33 Ermelo
Bestuur DVS’33 Ermelo